Tinklapių kūrimas

Tinklapių kūrimas yra vienas iš tų procesų, be kurio, verslas 21 amžiuje yra nelabai įsivaizduojamas – šio proceso metu sukuriamas kokybiškas, puikiai atrodantis bei informatyvus tinklapis, kuris gali pasitarnauti jūsų verslui net keliais būdais.

Visų pirma, tai – galimybė pristatyti save kaip verslininką ar savo įmonę; antra – toks tinklapis gali tapti terpe, kurioje būtų galima įsigyti jūsų gaminamos produkcijos ar užsisakyti paslaugų; trečia – gali būti vykdoma prekyba internetu. Ką pasirinkti, tai – jūsų asmeninis reikalas.

Jei nuspręsti, kokiu tikslu bus naudojamas tinklapis yra jūsų asmeninis reikalas, tai tuomet, kai eina kalba apie tai, kokią įmonę pasirinkti, kai domina tinklapių kūrimas, galvoti daug neteks – esame kelių žmonių komanda (su individualia veikla), kuri tinklapių kūrimu užsiima jau daugiau nei 5 metus. Be šios paslaugos yra siūlomas ir elektroninių parduotuvių kūrimas.

Plačiau apie tinklapių kūrimą: turime daug praktinės patirties kuriant ne tik tinklapius, bet ir web dizainą, grafiką spaudai. Maža to, žengiame koja kojon kartu su naujausiomis tinklapių kūrimo tendencijomis, o taip pat suprantame, kad kliento norai – vienas svarbiausių dalykų. Todėl visada siekiame surasti atsakymus į klausimus: į ką yra orientuotas klientas ir kas jam svarbiausia. Mums svarbu ir tai, kad kiekvienas klientas suvoktų mūsų veiklos esmę ir būtent todėl net pačius sudėtingiausius dalykus perteikiame paprastais žodžiais, tokiu būdu kurdami paprastą, tačiau nuoširdų bendravimą su kiekvienu klientu.

Maža to, galime ne tik sukurti tinklapį – galime administruoti ir jau esamus. Tokia galimybė suteikia progą taupyti brangų laiką kiekvienam mūsų klientui.

Kaip ir minėjome: siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti atliktu darbu. Darbus atliekame laiku ir kokybiškai.

Tinklapio kūrimas, priežiūra, vystymas, atnaujinimas

Turintiems tinklapius ar el.parduotuves dažnai reikia papildomų rankų atlikti pakeitimus tinklapiuose. Tie pakeitimai gali būti įvairiausi, nuo teksto sukelimo į tinklalapį iki funkcijos sutvarkymo ar naujos funkcijos programavimo. Esame tam jog Jums padėtume išspręsti visas su tinklalapiais susijusias problemas.

  • Turinio tvarkymas, tinklapio priežiūra;
  • Funkcijų tvarkymas, taisymas, programavimas;
  • Tinklapio optimizavimas greitiasniam darbui;
  • Automatinis produktų importavimas iš tiekėjų sistemų;
  • Bannerių, skrajučių, logotipų ar kitų elementų piešimas.

Neradote sąraše tai ko Jums reikia? Susisiekite el.paštu: info@menoti.lt ir tikrai rasime sprendimą.

Tinklapių kūrimas
Atlikti darbai

www.menoti.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje