2023 Lapkričio 08

42studio tampa Menoti

42studio tampa Menoti

Džiaugiamės ir laukėmė kada galėsime pranešti ir startuoti su nauja išvaizda, nauja įmone, kada galėsim “pilna koja” įsilieti į rinką.

Susilaukėmė žmonių klausimų dėl kompetencijos, patirties svetainių kūrime ar el.parduotuvių kūrime, kadangi rekvizitai.lt MB Menoti rodo vos 9 mėnėsius gyvavimo trukmę (šiam momentui rašant straipsnį 2023 metais). Tad į šį klausimą norėtume atsakyti bendrai visiems. 

Svetainių kūrime esame daugiau nei 10 metų. Asmeniškai aš pats (įmonės vadovas) programavimu užsiemu jau daugiau nei 10 metų. Bet profesionaliai tai pradėjau daryti maždaug prieš 10 metų (profesionaliai - reiškia įsidarbinau dirbti programuotoju). Vienoje įmonėje pradirbau visus tuos 10 metų, ganetinai stabilu tiesa? Tačiau kaip Linkedin'o poste rašiau: kas turi pradžia turi ir pabaigą. Atėjo diena kuomet mano vizijos pradėjo skirtis nuo įmonės vizijų, todėl teko pasukti skirtingais keliais. Sukaupiau nemažą patirtį dirbant su opencartwordpress, codeigniter (pastarasis framework'as) turinio valdymo sistemomis. Tiesa nepaminėjau jog visuomet šalimais turėjau 42studio (indivudali veikla) projektą kur darydavau klientams projektus ir juos prižiūrėjau. 

Mano (ir Menoti) darbo vizija norint dirbti optimaliai kokybiškai:

  • Įsigilinti į kliento esamas problemas;
  • Diskutuoti su klientu;
  • Siūlyti sprendimus į kliento esamas problemas; 
  • Domėtis kaip sekasi, džiaugtis mažom pergalėmis kartu su klientu;
  • Daryti kokybišką darbą klientui, o ne masėms klientų (kas užtrunka ilgiau, kainuoja brangiau);

Ir dar daug kitų punktų kurių čia neišvadinsiu. Būtų sunku surasti tokią įmonę kurioje galėčiau realizuoti save. O ir tiesą sakant ieškoti naujos darbo vietos nenorėjau, todėl ir esame čia kur esame, norime pasiūlyti savo paslaugas Jums, be tarpininkų, be trečiųjų šalių modulių ir kitokio velnio kurį dažnai randu klientų svetainėse, dėl kurių jos stringa ir veikimas būna nestabilus. 

Kaip jau supratote įmonės amžius ganėtinai mažas, tačiau patirties bagažas tikrai didelis. Svetainių priežiūros, kūrimo klausimais tikrai galime konsultuoti ir kurti kokybiškas svetaines Jums. 

www.menoti.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje