2018 Sausio 13

Google praplėtė meta description simbolių skaičių

Google praplėtė meta description simbolių skaičių

Optimizuojant svetainę ir tvarkant jos kodą, bandant ją pritaikyti paieškos sistemoms. Nepaslaptis, kad vienos iš svarbesnių detalių yra meta tag'ai.

Pavadinimas (title), aprašymas (description) ir ankščiau būdavo svarbus raktažodžiai (meta_keywords) tačiau googlas jau senokai pranešęs, kad meta_keywords tag'o teoriškai nebereikia nes jis nebeprideda naudos bandant iškelti svetainę google paieškos sistemoje. Nesenai pasirodė pranešimų jog google padidino meta aprašymo simbolių skaičių.

Search Engine Land tinklalapyje pasirodžiusiame įraše rašoma jog google patvirtino jog pailgino meta description laukelio simbolių skaičių iki 320.

"Dabar google paieškos sistemoje, kai kuriuos puslapius matote su iglesniais aprašymais, tai reiškia jog rodome daugiau simbolių iš meta description tag'o. Taip pat primename, kad tinklalapių administratoriams ar kūrėjams nebūtinai reikia praplėsti savo meta description simbolių skaičių iki 320 jeigu jie mano kad su jų aprašymais yra viskas tvarkoje. Taip pat norime priminti kad mūsų dinamiškai generuojami aprašymai prie tinklalapių kartais ima turinį iš meta description tag'o kartais paimą turinį iš pačio tinklalapio". Tad jeigu Jūsų pozicijos nepakrito, aprašymai nenusikerta per vidurį sakinio ar žodžio, nebūtina praplėsti šio limito.

Kada google padidino limitą?

Kaip spėjama jog 2017 metų Lapkričio mėnėsio gale buvo atlikti šie pakeitimai. Taip pat kaip rašoma straipsyne Apie 53% rezultatų (dabar jau gal ir daugiau) pirmame google puslapyje t.y. 1-10 vietos jau turi ilgesnius aprašymus.

Pagooglinome raktažodį tinklalapių kūrimas ir ką matome paieškos sistemoje?

Padidinus meta aprašymo limitą.

Google padidinus meta aprašymų limitą prailgėja google rezultatų puslapis, ko pasekoje reikės daugiau scrolinti ir daugiau skaityti teksto, tačiau tai yra savaime suprantama.

Jeigu padidinote savo tinklalapyje šį limitą iki 320 ir aprašėte savo puslapius tvarkingai ir aprašymai yra patrauklūs spausti ant Jūsų puslapio, tai gali padidinti Jūsų tinklalapio lankomumą.

www.menoti.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje