2023 Vasario 11

Kada verta nuomotis elektroninę parduotuvę ?

Kada verta nuomotis elektroninę parduotuvę ?

Labai dažnas aplinkinių žmonių klausimas kada gi verta pirkti el.parduotuvę, o kada nuomotis ? Nusprendėme atsakyti į šį klausimą. Galbūt esate apsvarstymuose, tai šis straipsnis kaip tik Jums, galbūt padės apsispręsti.

Pradėkime nuo atrodytų elementaraus dalyko: Jūsų verslo nišos. Jeigu tarkime turite smulkūjį verslą ar galbūt jį tik pradėjote. Turite keletą/kelioliką prekių ir galvojate jog Jums reikia sklaidos, turėti el.parduotuvę, atrodyti rimčiau prieš savo būsimus klientus. Ir čia iškyla klausimas ką daryti? Pirkti, nuomotis ar ieškoti kas nemokamai padarys?

IEŠKOTI KAS PADARYS NEMOKAMAI: Gera opcija, bet kas yra nemokamai, tas nevisuomet bus gerai. Padaryta el.parduotuvė nemokamai gali turėti labai daug trūkumų. Galimai neturėsite greito supporto (pagalbos iškilus problemoms su svetainę ).O ir panorėjus kažkokių funkcijų jų galima ir nesulaukti. Aišku yra išimčių, bet kalbame apie dauguma atvėju. Kaip sakoma dovanotam arkliui į dantis nežiūrima. Tad ir čia yra tikimybė gauti nekokybišką produktą kur nelabai turėsite teisės kaip ir skūstis, juk gavote nemokamai, tiesa?

NUOMA: el.parduotuvės nuoma šiais laikais yra pakankamai pigi alternatyva ir išvystytas verslas. Tad gana pigiai galite gauti pakankamai kokybišką ir jau apgalvotą produktą. Jeigu tai Jūsų pirma elektroninė parduotuvė, faktas, kad ne viską būsite apgalvoję. Kadangi nežinosite nei struktūros, nei ko Jums gali prireikti ateityje, nei ko galbūt reikia ir dabar. Kitaip sakant trūksta praktikos. Tad šioje vietoje nuoma pasitarnauja tai jog dažniausius poreikius ir būtiniausias funkcijas jie turi. Aišku daroma yra masėms žmonių, unversaliai, tad kaikurių funkcijų gali neprirreikti arba gali būti ne taip patogiai padaryta kaip galbūt Jums norėtusi. Tačiau nuoma dažniausiai yra laikina iki 2 metų. Bent jau taip rodo mūsų klientų praktika. O po nuomos seka sekantis punktas.

PIRKTI: Po el.parduotuvės nuomos ar nemokamai suprogramuotos el.parduotuvės dažniausiai sekantis žingsis kreipimasis į tos sirties profesionalus kurie užsiima elektroninės parduotuvės kūrimu. Čia jau turite patirties turint el.parduotuvę tad žinosite ko Jums reikia. Ką galima automatizuoti arba padaryti žymiai geriau negu turėjote. Taip pat didelis pliusas jog žinosite ko reikia, taip gausite tikslesnes kainas, terminus ir atsakymus į konkrečius klausimus.

www.menoti.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje