2019 Gegužės 07

Kaip galima susitrumpinti administravimo laiką pasitelkiant programuotoją?

Kaip galima susitrumpinti administravimo laiką pasitelkiant programuotoją?

Noriu pasidalinti praktika kaip aš sutaupiau laiko administruodamas OpenCart el.parduotuvę. Gal šie patarimai padės ir Jums sutaupyti laiko.

Administracijos pulte filtrai:

Opencart administravimas

OpenCart turinio valdymo sistemoje turime filtrus produktų valdyme, jie maždaug atrodo taip:

Tačiau ar kada pagalvojote kiek galite sutaupyti laiko administruojant produktus turėdami:

  • filtrą pagal nuotrauką (ji yra arba ne),
  • filtrą pagal kategorijas – kai prekes išfiltruojame pagal pasirinktą kategorija.
  • filtrą pagal prekes pavadinimą arba jo dalį – čia jau kaip ir opencarte yra šis dalykas, tačiau minusas tas kad reikia rašyti pilną pavadinimo atitikmenį, tačiau jeigu norite pvz surasti produktą pavadinimu „ balionas “ Jūs jo papraščiausiai nerasite nes galbūt neatsimenate pilno pavadinimo. Bet pataisius šį dalyką galima išsifiltruoti visus balionus parašant „Balion“ ir ir išfiltruos Jums visas prekes kurių pavadinime yra šis žodis. Tai gali būti „balionas mėlynas“ „balionai“ „balionų rinkinys“ ir t.t. Taip žymiai greičiau ir papraščiau galima susirasti reikiamą prekę.
  • Toliau informacija sąraše – prekių sąraše dažnai norime pamatyti tam tikrą informaciją, tačiau visuomet reikia eiti spausti: „redaguoti“ ir ten jau matome pilną informaciją. Pvz jeigu turiu likutį kuris yra išskaidytas į keletą parduotuvių ar sandelių, norėčiau juos matyti bendrame sąraše prie kiekvieno produkto, tam jog man nereikėtų daryti vieno ar dviejų papildomų paspaudimų.
  • Prekių įkelimas exelio formatu – Turite daug prekių, o po vieną kilnoti tiesiog neturite tiek laiko, tad svarbiausią informaciją galima susirašyti į exelio failą kurį įkelus atsinaujintų prekių informacijos, pagal prekės kodą ar kitą logiką.
  • Akcijos – ar vis dar rašote akcininę kainą ranka, susikaičiuojate su skaičiuotuvu ir įrašote ? Juk galima pasidaryti įrašius procentą kaina pasiskaičiuotų automatiškai.
  • Nuotraukų kelimas tiesiai į serverį – tai irgi geras dalykas kraunant kelias dideles nuotraukas, nereikia spaudinėti tris ar keturis kartus o tiesiog pasirinkti keletą nuotraukų vienu metu jas įkelti ir aišku išrinkuoti taip kaip norite.
  • Taip pat galimas ir kitas Jūsų norimos logikos sprendimas supaprastinant administravima.

Kitame blog‘o įraše pasidalinsiu kaip galima supaprastinti kategorijų administravimą.

www.menoti.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje