2019 Balandžio 08

kaip nepapulti vagims perkant elektroninėje parduotuvėje?

kaip nepapulti vagims perkant elektroninėje parduotuvėje?

Šiais patarimais jau dalinausi šiek tiek ankščiau facebook'e, pasidalinu ir čia blog'e. KELETAS PATARIMŲ KAIP NEPAPULTI VAGIMS Į RANKAS PERKANT INTERNETU:

1.Būtinai patikrinkite ar svetainė veikia https:// protokolu. Tai galite pamatyti prie svetainės pavadinimo.Patikrinkite https protokolą

2.Būtinai patikrinkite ar svetainėje yra kontaktai ar įmonės rekvizitai. Nes dažniausiai vagišiai kontaktų nepateikia. Jeigu kontaktai yra reikia pagooglinkite ar tokie egzistuoja, jeigu tai įmonė patikrinkite rekvizitai.lt informacija.

3.GOOGLE: įrašykite domeną į google paiešką ir prirašykite žodį atsiliepimai, skundai: domenas.lt atsiliepimai, skundai. Gal rasite neigiamų atsiliepimų.

4.Pirma nusipirkite betkokią pigiausią prekę. Jeigu svetainė kelia įtarimų bet vistiek norite nusipirkti bandykite susirasti kuo pigesnę prekę. Pvz už pora eurų ar eurą , jeigu įmanoma ir pratestuokite pirkimą. Taip nudegsite mažiausiai ir įsitikinsite.

5.Atsiliepimai: dar grįžtant prie atsiliepimų, facebook atsiliepimai irgi gali padėti. Patikrinkite puslapio atsiliepimus facebooke ir ar tie žmonės kurie rekomenduoja nėra fiktyvus ar užseniečiai (jeigu perkat lt svetainėje).

6.KAINA: jeigu kainos neadekvačiai per mažos tai yra didelė rizika jog tai apgavikai. Tarkime X brando batai realiai kainuoja pas visus ~150€ o Jūsų rasti nauji batai neva su 50-70% nuolaida kainuoja 50-40€ tai 90% apgavyste. Nebent pardavėjas žinomas brandas ir patikimas.

Ar patarimai padėjo? Spauskite like arba pakomentuokite ! O gal žinot dar kažkokių būdų kaip aptažinti vagiščius internete? Pasidalinkite.

www.menoti.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje