Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninė parduotuvė yra puiki galimybė pradėti nuosavą verslą neturint daug investicijų, didelių patalpų ar komandos pagalbininkų.

Nors elektroninės parduotuvės kūrimas yra sudėtingas bei daug žinių reikalaujantis procesas, dedame visas pastangas, kad mūsų klientai prekybą elektroninėje erdvėje galėtų pradėti kuo greičiau. Na, o jei ateityje iškils kokių nors bėdų, susijusių su elektroninės parduotuvės veikimu, lengvai bei greitai pašalinsime trukdžius.

Dalis klientų dėl elektroninės parduotuvės kūrimo į mus kreipiasi jau turėdami savo viziją, t.y., suvokimą, koks turėtų būti bendras vaizdas. Vis dėlto, jei esate vienas iš tų klientų, kuris vizijos neturi, mūsų dizaineriai pasiūlys savo idėjas bei sprendimus.

Esant poreikiui, galime sujungti tinklapį ar elektroninę parduotuvę su buhalterinėmis programomis, kurjeriais, taip pat galime importuoti produktų aprašymus ar kitą informaciją iš tiekėjų.

Teikiamos paslaugos

  1. Elektroninių parduotuvių kūrimas, priežiūra, atnaujinimas.
  2. Integracijos su buhalterinėmis programomis: b1, monet, bscreens, rivile, navision, buum ar betkokia kita Jūsų naudojama buhalterine sistema.
  3. Integracijos su kurjeriais: lpexpress, omniva, venipak, dpd, itella ar betkokiu kitu kurjeriu kurį naudojate ir jis turi API integracijos aprašus.
  4. Vidinis SEO - mūsų parduotuvės orentuotos į google paieškos sistemą, automatiškai generuojamos tvarkingos puslapių nuorodos, meta tagų aprašymai, paveikslėlių pavadinimai, švarus programinis kodas.
  5. Informacijos migracija iš pateiktų šaltinių (failai, api, web servisai) į elektroninę parduotuvę.
Elektroninių parduotuvių kūrimas

Atlikti darbai

www.menoti.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje