Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninė parduotuvė yra puiki galimybė pradėti nuosavą verslą neturint daug investicijų, didelių patalpų ar komandos pagalbininkų.

Nors elektroninės parduotuvės kūrimas yra sudėtingas bei daug žinių reikalaujantis procesas, dedame visas pastangas, kad mūsų klientai prekybą elektroninėje erdvėje galėtų pradėti kuo greičiau. Na, o jei ateityje iškils kokių nors bėdų, susijusių su elektroninės parduotuvės veikimu, lengvai bei greitai pašalinsime trukdžius.

Dalis klientų dėl elektroninės parduotuvės kūrimo į mus kreipiasi jau turėdami savo viziją, t.y., suvokimą, koks turėtų būti bendras vaizdas. Vis dėlto, jei esate vienas iš tų klientų, kuris vizijos neturi, mūsų dizaineriai pasiūlys savo idėjas bei sprendimus.

Esant poreikiui, galime sujungti tinklapį ar elektroninę parduotuvę su buhalterinėmis programomis, kurjeriais, taip pat galime importuoti produktų aprašymus ar kitą informaciją iš tiekėjų.

Teikiamos paslaugos

Elektroninių parduotuvių kūrimas, priežiūra, atnaujinimas.

Dauguma žmonių klausia: Ar Jūs tik kuriate el.parduotuves ar ir prižiūrite? Ar yra kažkoks priežiūros mokestis? Ar svetainę nuolat reikia prižiūrėti programuotojui? Į šiuos klausimus atsakysime bendrai. 

Elektronines parduotuves ne tik kuriame, tačiau ir atnaujiname. Ką tai reiškia? Jeigu Jūs turite el.parduotuvę nebūtinai mūsų sukurta, tačiau norite jog suprogramuotume tam tikrą funkcionalumą. Arba sutvarkytume esamą neveikiantį funkcionalumą arba netinkamai veikiantį - tuomet galime Jums pagelbėti. Dažniausiai elektroninės parduotuvės reikalauja ne programuotojo priežiūros, o parduotuvės administratoriaus priežiūros. Tekstai, prekių tvarkymai, užsakymų ruošimai ir t.t. Programuotojų priežiūra čia turi būti minimali arba iš viso nebūti (jeigu visas funkcionalumas Jus tenkina).

Jokie mėnėsiniai mokesčiai už priežiūrą neturi būti taikomi. Tiesa su išimtimis - yra verslo modelis kuomet galima susitarti ir mokėti mėnėsinį mokestį. Mokate mėnėsinį mokestį ir kas mėnėsį žinote, kad galite užsisakyti X valandų programavimui. Šis variantas tinka didelėms įmonėms kurios nori sutaupyti laiko biurokratiniams dalykams ir papildomiems laiškų siuntimams aptariant kainą/terminą. 

Integracijos su buhalterinėmis programomis: b1, monet, bscreens, rivile, navision, buum...

"You name it, we do it" - Karts nuo karto naudojame tokią frazę. Jeigu turite trečiųjų šalių sistemą iš kurios norite paimti informacija arba paduoti informaciją į elektroninę parduotuvę mes mielai tai galime su-automatizuoti. Integracijos su buhalterine sistema tai ne tik sąskaitos sugeneravimas į buhalterinę programą. Tai gali būti ir produktų kortelių kūrimas ir atnaujinimas, likučių atnaujinimai ir kitų svarbių procesų automatizavimas sutaupant Jūsų laiką, nervus ir pinigus. Tai gali būti pilnas svetainės valdymas per buhalterine programamą neatsidarant svetainės admin aplinkos. 

Integracijos su kurjeriais: lpexpress, omniva, venipak, dpd, itella...

Jeigu Jums atsibodo siuntų lipdukus generuoti kurjerio savitarnos sistemoje ranka. Tuomet tai geras būdas sutaupyti laiko ir pasidaryti automatizuotą sprendimą. Ši integracija leis Jums: 

  • Vieno mygtuko paspaudimu sukurti lipduką iš užsakymo duomenų;
  • Atsispaudinti lipduką tiesiai savo el.parduotuvėje o ne savitarnoje;
  • Generuoti lipdukus mąsiškai pasirinktiems užsakymams;
  • Pasirinkti terminalų dydžius ARBA terminalų dydžiai apskaičiuojami automatiškai iš produktų informacijos kortelės;
  • Galimybė automatizuoti procesą pagal Jūsų poreikius ignoruojant viršuje esančius pavyzdžius.

Elektroninės parduotuvės vidinis SEO

Mūsų parduotuvės orentuotos į google paieškos sistemą, automatiškai generuojamos tvarkingos puslapių nuorodos, meta tagų aprašymai, paveikslėlių pavadinimai, švarus programinis kodas. Paišomas unikalus dizainas ir puslapio strukūra. Parduotuvėje tik tai kas turi būti, o ne tai ką siūlo modulis!

Informacijos migracija iš pateiktų šaltinių (failai, api, web servisai) į elektroninę parduotuvę.

Elektroninių parduotuvių kūrimas
Atlikti darbai

www.menoti.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje