Opencart programuotojas ir programavimas

Kuriame ir tvarkome el.parduotuves sukurtas su OpenCart turinio valdymo sistema.

Opencart tai atvirojo kodo turinio valdymo sistema su kuria galite lengvai ir greitai valdyti savo el.parduotuvę. El.parduotuves kuriame su šia turinio valdymo sistema , rašome jai modulius, funkcijas, darome integracijas su trečiosiomis šalimis (pvz: kurjerių sistemos ar buhalterinės apskaitos programos). Taip pat kuriame unikalius dizainus ir juos pritaikom šiai sistemai.

Tvarkome jau sukurtas el.parduotuves, galime papildomai parašyti Jūsų norimas funkcijas ar sutvarkyti esamas kurios gal būt veikia ne taip kaip norėtumėte.

Google analytics 4 OpenCart integracija


Galbūt ieškote kas galėtų Jums atlikti google analytics 4 integracijos, migrcijos darbus opencart svetainėje? Išsplėstinis ecommerce, purchace event'as per backend'ą (kas yra tiksliau negu javascript event'as success (ačių kad pirkote) puslapyje). Taip pat visų event'ų sudėjimas pagal Jūsų adwords/analytics speciliasto rekomendacijas ir įžvalgas.

Opencart priežiūra, atnaujinimas

Taip pat opencart elektroninės parduotuvės atnaujinimas, naujų įdėjų įgyvendinimas pagal Jus ar Jūsų adowrds/analytics specialisto rekomendacijas. Galbūt reikia naujų funkcijų, galbūt pridėti funkcionalumo senose? Visą tai atliekame. Turime 10 metų specialistų patirtį dirbant būtent konkrečiai su OpenCart turinio valdymo sistema. Patikėkite savo el. parduotuvės sprendimus mums, pažadame, nenuvilsime! Taip pat visiems savo darbams taikome 1 (vienerių) metų garantiją!

OpenCart svetainių kūrimas


OpenCart yra greita, gana lengva ir nepergrūsta modulių turinio valdymo sistema. Mūsų komanda naudoja šią sistemą jau daugiau negu 10 metų (nuo 1.4 versijos). Kadangi ši sistema yra nepergūsta įvairiausių nereikalingų funkcijų, tai yra gana geras pagrindas sukurti efektyvią, greitą, lengvai valdomą elektroninę parduotuvę pagal kliento poreikius. Kadangi funkcionalumus rašome klientams pagal jų poreikius, tai nėra šabloninės svetainės ar sprendimai. Svetainė taikosi prie kliento, o ne klientas prie svetainės. Turėdami ilgametę patirtį, siūlome ne pliką instaliuotą sistemą, o automatizuotus sprendimus. Daugelio metų įdirbio dėka, turime pritaikytus sprendimus kurių daugelis klientų per šį laiką pageidavo kurdamiesi savo el.parduotuves. Tad tie sprendimai jau yra integruoti į kiekvieną mūsų kuriamą OpenCart el.parduotuvę.

Opencart programuotojas ir programavimas
Atlikti darbai

www.menoti.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje