2024 Vasario 13

Mums jau vieneri!

Mums jau vieneri!

Laikas skrieja nepastebimai! MB Menoti įmonei jau vieneri. 

Visiškai darbų sukuryje nepastebėjome kaip prabėgo įmonės vienerių metų sukaktis.  Kaip rašėme ankščiau, apie įmonės įkurimą, įmonei ganėtinai mažai metų, tačiau kompetencijos lygis yra gana aukštas ir patirtis sukaupta jau daugiau negu 10 metų. Įmonės metai buvo kaip amerikietiški kalneliai jeigu taip galima pavadinti. Įkurta įmonė pradžioje buvo tam jog pereiti iš individualios veiklos į mažąją bendriją. Tačiau nesiekiant platesnių vandenų, labiau techninis sprendimas. Kadangi tuo metu tiek dizaineris tiek programuotojas vis dar dirbo samdomus darbus. Tik vėliau išsirutuliojo visos aplinkybės dėl kurių priemėmė sprendimą dirbti pilna koja suteikiant kokybiškas paslaugas būtent mūsų klientams, o ne samdomo darbo klientams. 

Labai džiugu jog metų eigoje sugebėjome ne tik dirbti dviese, tačiau pritraukti ir kolegų su kuriais bendradarbiaudami galime teikti kokybiškas adwords,facebook(meta) reklamos kampanijos paslaugas. Taip pat bendradarbiaujame su išskirtinai logotipų, vizualų dizaineriu. Prisidėjo antra dizainerė tinklalapių paišymui. Tad per šiuos metus tikrai pasistumėjome į priekį tiek kokybės, tiek paslaugų plėtimo srityse. 

Nuo pilna koja įžengimo į rinka (Rugsėjo pabaigos, 2023m) turėjome 6 klientus svetainių kūrimui. Dešimtis klientų (nelabai išeina suskaičiuoti) su svetainių tvarkymo,atnaujinimo darbais. Tad pradžia tikrai nebloga, judame į priekį ir žiūrėsime ką mums atneš antri įmonės metai!. 

www.menoti.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje