2018 Sausio 26

Svetainė 2018: mobili arba responsive versijos įtaka.

Svetainė 2018: mobili arba responsive versijos įtaka.

2018 metais turintiems tinklalapius reikėtų susirūpinti mob.versijų arba responsive dizaino kūrimu ar tobulinimu. Šiame įraše papasakosime kodel.

Kalbant apie "mobile first" arba kitaip "pirma mobilieji" dar 2017 metais įmonės ir agentūros dirbančios SEO srityje jau žinojo, kad be responsive dizaino arba mob.versijos jų pozicijų tikrai nepagerins.Todėl dar 2017 metais jau dauguma prisitaikė savo svetaines mob. įrenginiam. Tačiau šiais 2018 metai tie kas dar to nepasidarė turėtų suskubti nes kalbant vien apie SEO dalį tai bus vienas iš kertinių faktorių Jūsų tinklalapio pozicijoms augti.

Neturintiems responsive dizaino

Neturitiems responsive dizaino reikėtų kuo greičiau jį nusipirkti, pasidaryti, prisitaikyti. Tai bus vienas kertinių faktorių Jūsų pozicijoms augti 2018 metais. Taip pat pagal statistiką mob.įrenginiai labai sparčiai vejasi kompiuterius. Dauguma vartotojų dažnai naršo internete aspižiūri prekes, informaciją. Jeigu Jūsų svetainė nebus pritaikyta mob.įrenginiams tiesiog prarasite potencialų klientą.

Turintiems responsive dizainą

Investuokite savo laiko į esamo dizaino peržiūra, ar klientui patogu naudotis Jūsų tinklalapiu? Ar svetainė pakankamai greitai atsidaro ir pakankamai greitai verčiasi puslapiai? Visa tai turi įtakos vartotojo naršymui. Vartotojas tikrai nelauks ilgiau negu 3s kol užkraus jam puslapį. Taip pat vartotojai yra nekrantrūs ir informaciją reikėtų pateikti kuo paprašiau tam jog vartotojui nereikėtų perdaug galvoti ar ieškoti tam tikros informacijos Jūsų svetainėje.

Vienas pagrindinių tikslų šiais 2018 metais Jums

  • Neturintiems mob.įrenginiams pritaikytos svetainės versijos ar responsive dizaino - pasidaryti kažkurį iš jų.
  • Toliau seka turinio peržiūra t.y. ar klientui tikrai patogiai įšdėstyta informacija svetainėje.
  • Tinklalapio krovimo greitis - Ne tik mob.įrenginiuose bet visose versijose, kuo greičiau krausis Jūsų svetainė tuo patogiau bus klientui pasiekti tam tikrą informaciją (nereikės laukti). Galite pasitikrinti savo svetainės krovimo greiti ir google suteikiamą svetainės balą Jums.

www.menoti.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje