2018 Liepos 03

internetinio puslapio kūrimas - kaina?

internetinio puslapio kūrimas - kaina?

Galbūt kokie 99 procentai klientų iškarto užduoda pirmą klausimą: kiek kainuoja internetinė svetainės kūrimas? Šiame blog'o įraše pameginsiu atsakyti į šį klausimą. Visu pirma tinklalapis susideda iš daug detalių pagal kurias ir nustatoma kaina. Tarkime: Tinklalapis su unikaliu dizainu ir tinklalapis su šablonu kainuos skirtingai. Tad vienu atvėju gausite didesnę kainą, bet nežinosite kodėl. Pvz: "įmonė X" daro už 500€, o "įmonė B" daro už 2000€. Tad čia ir pameginsiu atsakyti kodėl vieni daro pigiau kiti brangiau.

Dizainas

Jau rašiau apie unikalų dizainą ir šablonus, bei nemokamus dizainus, surašiau ir pliusus minusus. Štai čia ir atsimušam pirmiausia į kainą. Jeigu klientas nori pigiausio varianto jam bus siūloma šablonas už 50-100€ arba išvis nemokamas dizainas šiek tiek pakoreguotas. Tad su mokamu šablonu arba nemokamu gausite tikrai mažesnę kainą, negu su unikaliu dizainu.

Turinio valdymo sistema

Turinio valdymo sistema

Beabejo šitoje vietoje irgi atsimušama į kainą, nes kuo populeresnė turinio valdymo sistema (toliau tvs) tuo daugiau tinklalapių kūrėjų su šia sistema dirbs, tuo didesnė bendruomenė ir aišku didesnis šansas išsirinkti kainos/kokybės santyki. Taip pat šioje vietoje galima ir sutaupyti, galima rasti nemokamus/mokamus šablonus ir šiek tiek tą sistemą išmanatį programuotoją. Kuris kartu įgis ir praktikos ir pigiai Jums padarys svetainę. Tačiau norint kokybės tektų pasieškoti savo srities profesionalų, įmonių ar freelancerių (su tikrai geru įdirbiu ir aišku klientų atsiliepimais), bet šioje vietoje teks ir brangiau sumokėti.

Svetainės sudetingumas - funkcijos, preliminari kaina

Svetainės funkcijos

Šioje vietoje jau priklauso nuo to ko norite, jeigu kalba eina apie paprastą įmonės informacinę svetainę galime sakyti, kad kainos svyruoja nuo 300€ (pas studentus arba katik iškeptus programuotojus) iki 2000€ ir daugiau. Realiausia kaina patirties ir įdirbio turinčiose įmonėse svyruoja tarp 1000€ - 3000€. Kaina beabejo gali kisti jeigu Jūsų svetainės funkcijos turi įmantrybių ir yra sudetingesnės. Informaciniai tinklalapiai dažniausiai būna su tokiais puslapiais: Apie mus, naujienos, kontaktai, darbai, galerija ir dar keli puslapiai kuriuos susigalvoja klientas. Tačiau būna ir įdomesnių svetainių, kai klientas pagalvoja ko nori, ką galėtu įdėti, kaip sudominti savo klientą ir t.t. Beabejo pagalvoti turėtų ir tinklapių kūrėjas. Čia vėl gi atsimušam į įmones kurios daro brangiau, jos turi vizija, patirties ir jau žino ką pasiūlyti klientui. Kokios klaidos dažniausia daromos ir t.t. Ko negalėčiau (kolkas) pasakyti apie pigesnius tinklalapių variantus.

Reziume - dirbti turi visi

Pabaigai norėčiau pasakyti, kad norint atrodyti solidžiai savo rinkoje ir geriau atrodyt už konkurentus, ir pritraukti klientus - reikėtų investuoti į tinklalapį. Investuoti, ne tik pinigų atžvilgiu, bet ir laiko. Investuoti savo laiko surašant visą informaciją kurią galite pateikti savo būsimam klientui. Savo srityje žinote dažniausiai klientų užduodamus klausimus, savo svetainėje turėtumėt į juos atsakyti. Svetainė turi patikti, ne tik jos sąvininkui ar įmonės vadovui, bet tos įmonės klientams. Taip pat svetainė turi būti tokia, jog klientas atėjas galėtų lengvai naviguoti ir susirasti sau tinkamą informaciją.

Taigi norint gauti gerą kainos/kokybės santyki pradžioje reikėtų pasidaryti namų darbus savo darže, o tik poto kreiptis į tinklalapių kūrėjus dėl kainos. Taip pat norėčiau paminėti, kad kainos yra preliminarios ir išvesti vidurkiai darant užklausas dėl tinklalapių kainų įvairioms įmonėms, taip pat kainos buvo nurodytos NUO tad jos gali būti didesnės/mažesnės. Tai tik preliminarūs skaičiai.

www.menoti.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje